FİRMA PROFİLİHAKKIMIZDA

1974 yılında babamız Kadir Tüvar tarafından kurulmuş olan firmamız oyuncak sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir.

38 yılı aşkın süredir oyuncak sektöründe bulunan firmamız çeşitli oyuncak ve okul malzemelerinin yanı sıra çocuk gereçlerini de bünyesine almıştır. Bu süre içerisinde ürün modelleri ve kalitesiyle perakendecilerin ve çocukların beğenisini kazanıp toptan olarak yurt içi ve yurt dışı satışlarını büyüterek devam etmektedir.


Şirketimiz yenilik ve kaliteyi ilke olarak benimsemiş olup, üretimini gelişmiş teknoloji ile yapmakta, kaliteden asla ödün vermemekte ve ürün modellerini çağa uygun olarak geliştirmektedir. Ürünlerimiz çocukların hayal gücü ve yeteneklerini geliştirmekle birlikte, çocuk ruh ve beden sağlığına uygun olup, ergonomik olarak tasarlanmıştır. Tasarlanan tüm ürünler EnhoşToys bünyesindeki tasarımcılar ve kalıphane departmanı çalışanları tarafından kendi bünyemizde geliştirilmekle birlikte, marka ve tasarımlarımızın tümü tescillidir.

Oyuncak sanayinde ürün yelpazemizle üzerimize düşen toplumsal görevi günümüzün en ileri teknolojisine uygun olarak yerine getirmenin kıvancını taşımaktayız.

Daima Uygun Fiyata Yenilik Ve Kaliteye Sahip Olmak İçin
EnhoşToys Sizleri Bekliyor.